strona piłkarzy GKS Piast Gliwice urodzonych w 1997 roku

SmileyCentral.com

   
 
  Podokręg Zabrze

13 września        mecz z SKS Gwarkiem Zabrze

20 września        mecz z KS Concordią Knurów

27 września        mecz z KS MOSiR Stalą Zabrze

  4 październik   mecz z KS Carbo Gliwice

11 październik   mecz z MKS Zabrze Zaborze

18 październik   mecz z KPN Sośnicą Gliwice

25 październik   mecz z Górnikiem Zabrze SSA

Pełny terminarz gier w lidze podokręgu Zabrze dla Trampkarzy urodzonych 1997 i młodszych

I KOLEJKA dnia 13 września br. poniedziałek godz

1. Gwarek II             2 - 1     Piast III

2. MOSIR Stal II       -      Sośnica II

3. Zaborze II             -      Carbo II

4. SSA Górnik I         -      Knurow III

 

II KOLEJKA dnia 20 września br. poniedziałek godz.

1. Piast III                 2 - 0      Knurów II    

2. Carbo II                 -      SSA Górnik I

3. Sosnica II             -      Zaborze II

4. Gwarek II              -      MOSIR Stal II

 

III KOLEJKA dnia 27 września br. poniedziałek godz.

1. MOSIR Stal II       1 -  2     Piast III 

2. Zaborze II             -      Gwarek II

3 SSA Górnik I          -      Sośnica II

4. Knurów II              -      Carbo II

 

IV KOLEJKA dnia 04 października br. poniedziałek godz. 16.00

1. Piast III                  -      Carbo II   piątek 01.10 godz.16.00

2. Sośnica II             -      Knurów II

3 Gwarek II               -      SSA Górnik I

4. MOSIR Stal I        -      Zaborze II

 

V KOLEJKA dnia 11 października br. poniedziałek godz.

1. Zaborze II             -      Piast III

2. SSA Górnik I         -      MOSIR Stal II

3. Knurów II              -      Gwarek II

4. Carbo II                 -      Sosnica II

 

VI KOLEJKA dnia 18 października br. poniedziałek godz.

1. Piast III                  -      Sośnica II    piątek 15 10.godz.16.00

2. Gwarek II              -      Carbo II

3. MOSIR Stal II        -      Knurów II

4. Zaborze II             -      SSA Górnik I

 

VII KOLEJKA dnia 25 października br. poniedziałek godz.

1. SSA Górnik I         -      Piast III

2. Knurów II              -      Zaborze II

3. Carbo II                 -      MOSIR Stal II

4. Sośnica II             -      Gwarek II
 

Zegar
 


Reklama
 
Liga sezon 2009/10
 






Składy, strzelcy i tabela


Kalendarz i forum
 
statystyka


Kliknij buton forum
zarejestruj swój login i podziel się
z innymi swoimi spostrzeżeniami

Statystyki sezonu 2010/11
 








 




Sponsorzy
 
www.fizjofit.pl
www.nck.pl

www.corus.pl

www.staton.pl

www.brasko.pl

www.etizen.pl

www.rolnik.pl

www.avans.pl

www.mloty.org

www..pl

www.isover.pl

www.holgatefencing.ie

 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
www.Piastunki97pl.tl
www.piastunki97.pl.tl