Sparingi
 17.06 2008 Stadion w Jastrzębiu Zdroju

04.06.2008. Stadion prz ul Sokoła godzina 17.30

ZWYCIĘSTWO Z PODBESKIDZIEM B-B
Wynikiem 6-2 zakończył się dzisiejszy sparing Piasta97 z zespołem Podbeskidzia Bielsko - Biała. Bramki dla naszych strzelali: Paweł Dryk (głową), Kamil Wawoczny  x 2, Łukasz Niemiec, Piotr Kwaśniewski dobijając strzał Patryka Dziczka oraz Igor Chmielewski.
Trenerzy umówili się, że mecz będzie się składał z trzech tercji. Nasi zaczęli dość nerwowo i dlatego jako pierwsi stracili bramkę. Szybko jednak zdołali się pozbierać a do wyrównania doprowadził "Dryku" kierując piłkę głową z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wprowadziło to trochę spokoju w szeregi naszego zespołu a ukoronowaniem  tego były dwa trafienia Kamila Wawocznego. W drugiej tercji trener Piasta zmienił cały skład nie miało to wpływu na bieg wydarzeń na boisku, w dalszym ciągu przewagę miały Piastunki raz po raz stwarzając sobie dogodne do strzelenia bramki sytuacje. Jedną z nich wykorzystał Łukasz Niemiec. Pod koniec tej tercji przydarzył się naszemu zespołowi błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy co wykorzystali rywale strzelając drugą bramkę. W trzeciej części meczu trener Błażej żonglował składem a gole strzelali już tylko chłopcy z Gliwic. Najpierw silny strzał oddał Patryk Dziczek a kierunek lotu piłki zmienił Piotrek Kwaśniewski i bramkarz gości był bezradny. Potem swoją szansę wykorzystał Igor Chmielewski.
Piast - Podbeskidzie 6-2 (3:1; 1:1; 2:0)